Zuhause / Oscillators / TA-3.6864MBE-T
minImg
TA-3.6864MBE-T
TXC CORPORATION
Produkt-Nr.:
TA-3.6864MBE-T
Hersteller:
TXC CORPORATION
Beschreibung:
MEMS OSC XO 3.6864MHZ CMOS SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 25mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series TA
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output CMOS
Mfr TXC CORPORATION
Base Resonator MEMS
Frequency 3.6864 MHz