TA1K0PH2R50KE
Ohmite
Produkt-Nr.:
TA1K0PH2R50KE
Hersteller:
Ohmite
Beschreibung:
RES CHAS MNT 2.5 OHM 10% 1000W
Auf Lager : 33
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 1.548" (39.31mm)
Tolerance ±10%
Size / Dimension 3.000" L x 3.000" W (76.20mm x 76.20mm)
Temperature Coefficient ±250ppm/°C
Product Status Active
Mounting Feature Flanges
Resistance 2.5 Ohms
Series TAP1000
Power (Watts) 1000W