Switch Components
Produkt-Nr.:
TA2-1F-AC-6
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
VAC SPDT ON-OFF-ON, SCREW, 15/32
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$4.978
$4.978
10
$4.76235
$47.6235
25
$4.56684
$114.171
50
$4.4764
$223.82
100
$4.32345
$432.345
250
$4.00995
$1002.4875
500
$3.344
$1672
1000
$3.05995
$3059.95
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Illumination Type, Color | - |
| Operating Temperature | - |
| Bushing Thread | 15/32-32 |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Actuator Type | Standard Round |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 12.20mm Dia |
| Current Rating (Amps) | 12A (AC) |
| Circuit | SPDT |
| Actuator Length | 16.50mm |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | TA2 |
| Switch Function | On-Off-On |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | Switch Components |
| Illumination | Non-Illuminated |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | TA2-1F |