TA45-ABFBLJ22C0
SCHURTER Inc.
Produkt-Nr.:
TA45-ABFBLJ22C0
Hersteller:
SCHURTER Inc.
Beschreibung:
TA45-2R SERIES CIRCUIT BREAKER
Benutzer handbuch
Actuator Type Rocker
Approval Agency CSA C22.2 No 235, IEC60934, GB17701, UL1077
Current Rating (Amps) 2.2A
Mounting Type Panel Mount, Snap-In
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series TA45-2R
Voltage Rating - DC 60 V
Voltage Rating - AC 240 V