TA45-ABFXP065C0
SCHURTER Inc.
Produkt-Nr.:
TA45-ABFXP065C0
Current Rating (Amps) 6.5A
Series TA45-2R
Voltage Rating - DC 60 V
Voltage Rating - AC 240 V