Zuhause / Circuit Breakers / TA45-ABFXTJ17C0-AZM11
minImg
TA45-ABFXTJ17C0-AZM11
SCHURTER Inc.
Produkt-Nr.:
TA45-ABFXTJ17C0-AZM11
Current Rating (Amps) 1.7A
Series TA45-2R
Voltage Rating - DC 60 V
Voltage Rating - AC 240 V