TA45-ABFYMJ19C0
SCHURTER Inc.
Produkt-Nr.:
TA45-ABFYMJ19C0
Current Rating (Amps) 1.9A
Series TA45-2R
Voltage Rating - DC 60 V
Voltage Rating - AC 240 V