TAC-150-333
Cosel USA, Inc.
Produkt-Nr.:
TAC-150-333
Hersteller:
Cosel USA, Inc.
Beschreibung:
LINE FILTER 500VAC 150A CHASSIS
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Configuration Single Stage
Frequency - Operating 50/60Hz
Termination Style Terminal Block
Approval Agency cURus, VDE
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Inductance -
Series TAC
Mfr Cosel USA, Inc.
Filter Type Three Phase (Wye)
Package Box
Voltage - Rated AC 500V
Current 150 A