TACL106M010XTA
KYOCERA AVX
Produkt-Nr.:
TACL106M010XTA
Beschreibung:
CAP TANT 10UF 20% 10V 0603
Auf Lager : 25044
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code L
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 10 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 7.5Ohm
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 10 µF