HellermannTyton
Produkt-Nr.:
TAG72T1-795
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
METALIZED POLYESTER 2.75X1.25"
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Applications | - |
| Material | Polyester |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Label Size | 2.75" x 1.25" (69.9mm x 31.75mm) |
| For Use With/Related Products | Thermal Transfer Printer |
| Length | 2.750" (69.85mm) |
| Mfr | HellermannTyton |
| Material - Body | Polyester (PET) |
| Package | 3000 per Roll |
| Label Type | Die Cut |
| Width | 1.250" (31.75mm) |
| Diameter - Label | - |
| Location | - |
| Color - Background | Silver |
| Base Product Number | TAG72 |