TAJE157K020RNJ
KYOCERA AVX
Produkt-Nr.:
TAJE157K020RNJ
Beschreibung:
CAP TANT 150UF 10% 20V 2917
Auf Lager : 13409
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code E
Height - Seated (Max) 0.169" (4.30mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 20 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 300mOhm
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 150 µF