TAJE158K004RNJ
KYOCERA AVX
Produkt-Nr.:
TAJE158K004RNJ
Beschreibung:
CAP TANT 1500UF 10% 4V 2917
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code E
Height - Seated (Max) 0.169" (4.30mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 4 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 200mOhm
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 1500 µF