KYOCERA AVX
Produkt-Nr.:
TAP105K035CRS
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CAP TANT 1UF 10% 35V RADIAL
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.437
$0.437
10
$0.304
$3.04
50
$0.21299
$10.6495
100
$0.182495
$18.2495
500
$0.136876
$68.438
1000
$0.115577
$115.577
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Manufacturer Size Code | A |
| Height - Seated (Max) | 0.335" (8.50mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | 0.197" (5.00mm) |
| Voltage - Rated | 35 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.177" Dia (4.50mm) |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 8Ohm @ 100kHz |
| Series | TAP |
| Type | Conformal Coated |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Capacitance | 1 µF |
| Features | General Purpose |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |