TAP225J010BRS
KYOCERA AVX
Produkt-Nr.:
TAP225J010BRS
Beschreibung:
CAP TANT 2.2UF 5% 10V RADIAL
Auf Lager : 3000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 3000
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code A
Height - Seated (Max) 0.335" (8.50mm)
Tolerance ±5%
Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Voltage - Rated 10 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.177" Dia (4.50mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 13Ohm
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 2.2 µF