TAP226M050CCS
KYOCERA AVX
Produkt-Nr.:
TAP226M050CCS
Beschreibung:
CAP TANT 22UF 20% 50V RADIAL
Auf Lager : 1973
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code L
Height - Seated (Max) 0.551" (14.00mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Voltage - Rated 50 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.354" Dia (9.00mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 1Ohm
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 22 µF