TB6-5100D6DH
DIT
Produkt-Nr.:
TB6-5100D6DH
Hersteller:
DIT
Beschreibung:
EMC/EMI, LINE FILTER 100A CHASSI
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Applications General Purpose
Configuration Two Stage
Frequency - Operating 50 ~ 60Hz
Termination Style Terminal Block
Approval Agency CE, ENEC, SEMKO, UL, UR
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Inductance -
Series TB6-2,5 G/H
Mfr DIT
Filter Type Three Phase (Delta)
Package Box
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral) 290 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase) 500 V
Voltage - Rated AC -
Current 100 A