TCH9337M010W0040C
KYOCERA AVX
Produkt-Nr.:
TCH9337M010W0040C
Hersteller:
KYOCERA AVX
Beschreibung:
CAP TANT POLY 330UF 10V SMD
Auf Lager : 10
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code -
Height - Seated (Max) 0.333" (8.45mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 10 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.472" L x 0.492" W (12.00mm x 12.50mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 40mOhm @ 100kHz
Ratings COTS
Series TCH
Type Hermetically Sealed
Package / Case Nonstandard
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 330 µF