TCME337M006R0010E
KYOCERA AVX
Produkt-Nr.:
TCME337M006R0010E
Hersteller:
KYOCERA AVX
Beschreibung:
CAP TANT POLY 330UF 6.3V 2917
Auf Lager : 680
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code E
Height - Seated (Max) 0.169" (4.30mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 6.3 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 10mOhm @ 100kHz
Ratings -
Series TCM
Type Molded
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 330 µF