TCMOB687ET
Cal-Chip Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
TCMOB687ET
Beschreibung:
TANT 20% 2.5V 680UF E CASE STD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code E
Height - Seated (Max) 0.169" (4.30mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 2.5 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 200mOhm
Type Molded
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Mfr Cal-Chip Electronics, Inc.
Capacitance 680 µF