TCMOG226PT
Cal-Chip Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
TCMOG226PT
Beschreibung:
TANT 20% 4V 22UF P CASE STD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code P
Height - Seated (Max) 0.059" (1.50mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 4 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.081" L x 0.053" W (2.05mm x 1.35mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 4Ohm
Type Molded
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Mfr Cal-Chip Electronics, Inc.
Capacitance 22 µF