TCP3500-1024G
Bel Power Solutions
Produkt-Nr.:
TCP3500-1024G
Beschreibung:
AC/DC CONVERTER 24V 3480W
Auf Lager : 3
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -25°C ~ 70°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency -
Voltage - Output 1 24V
Mounting Type Rack Mount
Size / Dimension 15.77" L x 4.06" W x 3.33" H (400.6mm x 103.0mm x 84.6mm)
Product Status Active
Number of Outputs 1
Current - Output 1 145 A
Series TCP3500 (3500W)
Power (Watts) 3480W
Type Front End
Efficiency 94%
Mfr Bel Power Solutions
Features Adjustable Output, Baseplate, IP20, Load Sharing, PFC, Remote On/Off, Universal Input
Package Bulk
Voltage - Input 180 ~ 528 VAC (3 Phase)