Zuhause / Oscillators / TD-30.000MCD-T
minImg
TD-30.000MCD-T
TXC CORPORATION
Produkt-Nr.:
TD-30.000MCD-T
Hersteller:
TXC CORPORATION
Beschreibung:
MEMS OSC XO 30.0000MHZ CMOS SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series TD
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output CMOS
Mfr TXC CORPORATION
Base Resonator MEMS
Frequency 30 MHz