TE1500B3R3J
TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
TE1500B3R3J
Beschreibung:
RES CHAS MNT 3.3 OHM 5% 1500W
Auf Lager : 5
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 2.362" Dia x 16.339" L (60.00mm x 415.00mm)
Temperature Coefficient ±440ppm/°C
Product Status Active
Mounting Feature Brackets
Resistance 3.3 Ohms
Series TE, CGS
Power (Watts) 1500W