TE150A1551N01
SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Produkt-Nr.:
TE150A1551N01
Beschreibung:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 150W
Auf Lager : 94
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Polarization -
Input Type Cord (Sold Separately)
Applications ITE (Commercial)
Form Desktop (Class I)
Output Connector Rectangular, 6 Position
Approval Agency CE, cULus, D-Mark
Input Connector IEC 320-C8
Size / Dimension 6.85" L x 2.83" W x 1.50" H (174.0mm x 71.9mm x 38.1mm)
Product Status Active
Weight 1.543 lb (700.0 g)
Current - Output (Max) 10A
Series TE150 (150W)
Power (Watts) 150 W
No Load Power Consumption 150mW (Max)
Region Utilized International
Cord Length -
Efficiency Level VI, CoC Tier 2
Voltage - Output 15V
Mfr SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Package Box
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC