TE150B47RJ
TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
TE150B47RJ
Beschreibung:
RES CHAS MNT 47 OHM 5% 150W
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 1.575" Dia x 7.677" L (40.00mm x 195.00mm)
Temperature Coefficient ±440ppm/°C
Product Status Active
Mounting Feature Brackets
Resistance 47 Ohms
Series TE, CGS
Power (Watts) 150W