TE60B15RJ
TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
TE60B15RJ
Beschreibung:
RES CHAS MNT 15 OHM 5% 60W
Auf Lager : 6
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 1.102" Dia x 4.016" L (28.00mm x 102.00mm)
Temperature Coefficient ±440ppm/°C
Product Status Active
Mounting Feature Brackets
Resistance 15 Ohms
Series TE, CGS
Power (Watts) 60W