TEH70P470RJE
Ohmite
Produkt-Nr.:
TEH70P470RJE
Hersteller:
Ohmite
Paket:
TO-247
Beschreibung:
RES 470 OHM 5% 70W TO247
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.830" (21.08mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.626" L x 0.200" W (15.90mm x 5.08mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package TO-247
Resistance 470 Ohms
Series TEH70
Power (Watts) 70W