TEL 10-2415WI
Traco Power
Produkt-Nr.:
TEL 10-2415WI
Hersteller:
Traco Power
Beschreibung:
DC DC CONVERTER 24V 10W
Auf Lager : 149
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 88°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 36V
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 1.5 kV
Voltage - Output 1 24V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.94" L x 0.54" W x 0.31" H (23.8mm x 13.7mm x 8.0mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Current - Output (Max) 416mA
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 9V
Series TEL 10WI (10W)
Power (Watts) 10 W
Type Isolated Module
Package / Case 16-DIP Module, 6 Leads
Efficiency 88%