TEM96B-320-320-1.0
Shiu Li Technology Co., Ltd.
Produkt-Nr.:
TEM96B-320-320-1.0
Benutzer handbuch
Operating Temperature -60°C ~ 180°C
Material Polymer Resin
Thickness - Overall 0.039" (1.00mm)
Type Absorbing Sheet
Length 12.598" (320.00mm)
Package Bag
Width 12.598" (320.00mm)