TEM96B-320-320-2.0
Shiu Li Technology Co., Ltd.
Produkt-Nr.:
TEM96B-320-320-2.0
Beschreibung:
RF & EMI ABSOBER SHEET, 320X320M
Auf Lager : 1
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -60°C ~ 180°C
Material Polymer Resin
Thickness - Overall 0.079" (2.00mm)
Type Absorbing Sheet
Length 12.598" (320.00mm)
Package Bag
Width 12.598" (320.00mm)