TFL0816-6N8
Susumu
Produkt-Nr.:
TFL0816-6N8
Hersteller:
Susumu
Paket:
0603 (1608 Metric)
Beschreibung:
FIXED IND 6.8NH 400MA 500MOHM SM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 200 MHz
Q @ Freq 15 @ 300MHz
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±0.2nH
Current Rating (Amps) 400 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 0603 (1608 Metric)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 500mOhm Max
Inductance 6.8 nH
Series TFL
Type Thin Film
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Frequency - Self Resonant 5GHz