Zuhause / Oscillators / TFLD546-012.8M
minImg
TFLD546-012.8M
Connor Winfield
Produkt-Nr.:
TFLD546-012.8M
Hersteller:
Connor Winfield
Beschreibung:
XTAL OSC TCXO 12.8000MHZ LVCMOS
Benutzer handbuch
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.210" (5.33mm)
Frequency Stability -
Current - Supply (Max) 25mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.556" L x 0.355" W (14.10mm x 9.02mm)
Product Status Active
Ratings -
Series TFLD546
Function -
Type TCXO
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVCMOS
Mfr Connor Winfield
Base Resonator Crystal
Frequency 12.8 MHz