TFLM-120A
OptiFuse
Produkt-Nr.:
TFLM-120A
Hersteller:
OptiFuse
Beschreibung:
FUSE AUTO 120A 32VAC 32VDC
Auf Lager : 2848
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Response Time -
Color White
Approval Agency JASO
Current Rating (Amps) 120 A
Fuse Type Automotive
Breaking Capacity @ Rated Voltage 5kA
Mounting Type Requires Holder
Size / Dimension 0.906" L x 0.642" W x 0.996" H (23.00mm x 16.30mm x 25.30mm)
Product Status Active
Series TFLM
Voltage Rating - DC 32 V
Package / Case Auto Link
Voltage Rating - AC 32 V