Zuhause / Crystals / TFPM2T32K7680R
minImg
TFPM2T32K7680R
CTS-Frequency Controls
Produkt-Nr.:
TFPM2T32K7680R
Beschreibung:
CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF SMD
Benutzer handbuch
Load Capacitance 6pF
Frequency Tolerance ±20ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.098" (2.50mm)
Frequency Stability -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.315" L x 0.150" W (8.00mm x 3.80mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 kOhms
Ratings -
Series TFPM
Type kHz Crystal (Tuning Fork)
Package / Case 4-SOJ, 5.50mm pitch
Mfr CTS-Frequency Controls
Frequency 32.768 kHz