TFR36RA10
ITT Cannon, LLC
Produkt-Nr.:
TFR36RA10
Hersteller:
ITT Cannon, LLC
Beschreibung:
CONN RCPT HSG 36POS 5.08MM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Number of Rows 4
Number of Positions 36
Color Gray
Contact Type Male or Female
Row Spacing 0.200" (5.08mm)
Mounting Type Panel Mount, Snap-In
Fastening Type Latch Holder
Product Status Active
Insulation Material Polyamide (PA), Nylon
Series Trident Rectangular
Note Contacts Not Included
Mfr ITT Cannon, LLC
Pitch 0.200" (5.08mm)