TGH-1535-01
t-Global Technology
Produkt-Nr.:
TGH-1535-01
Beschreibung:
ALUMINIUM HEAT SINK 153.5X150MM
Auf Lager : 92
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Shape Rectangular, Fins
Material Aluminum
Product Status Active
Fin Height 1.338" (34.00mm)
Series TGH
Thermal Resistance @ Forced Air Flow -
Type Top Mount
Length 5.906" (150.00mm)
Mfr t-Global Technology
Thermal Resistance @ Natural -
Material Finish -
Package Bulk
Attachment Method -
Width 6.043" (153.50mm)