THJB105M035RJN
KYOCERA AVX
Produkt-Nr.:
THJB105M035RJN
Hersteller:
KYOCERA AVX
Beschreibung:
CAP TANT 1UF 20% 35V 1411
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Manufacturer Size Code B
Height - Seated (Max) 0.083" (2.10mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 35 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 6.5Ohm @ 100kHz
Ratings AEC-Q200
Series THJ
Type Molded
Package / Case 1411 (3528 Metric), 1210
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 1 µF