TISP3380F3SL
Bourns Inc.
Produkt-Nr.:
TISP3380F3SL
Hersteller:
Bourns Inc.
Paket:
3-SIP
Beschreibung:
THYRISTOR 270V 120A RADIAL 3LEAD
Benutzer handbuch
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 35 A
Current - Hold (Ih) 150 mA
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 3-SIP
Voltage - Off State 270V
Series -
Current - Peak Pulse (8/20µs) 120 A
Package / Case 3-SIP
Voltage - On State 3 V
Mfr Bourns Inc.
Capacitance 45pF
Number of Elements 2
Voltage - Breakover 380V