Zuhause / Thyristors / TISP4250M3LMR-S
minImg
TISP4250M3LMR-S
Bourns Inc.
Produkt-Nr.:
TISP4250M3LMR-S
Hersteller:
Bourns Inc.
Paket:
DO-92
Beschreibung:
THYRISTOR 190V 220A TO226-2
Benutzer handbuch
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 50 A
Current - Hold (Ih) 150 mA
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Supplier Device Package DO-92
Voltage - Off State 190V
Series -
Current - Peak Pulse (8/20µs) 220 A
Package / Case TO-226-2, TO-92-2 (TO-226AC)
Voltage - On State 3 V
Mfr Bourns Inc.
Capacitance 55pF
Number of Elements 1
Voltage - Breakover 250V