Zuhause / Thyristors / TISP4290M3BJR-S
minImg
TISP4290M3BJR-S
Bourns Inc.
Produkt-Nr.:
TISP4290M3BJR-S
Hersteller:
Bourns Inc.
Paket:
SMB (DO-214AA)
Beschreibung:
THYRISTOR 220V 220A DO214AA
Auf Lager : 18000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 3000
Benutzer handbuch
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 50 A
Current - Hold (Ih) 150 mA
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package SMB (DO-214AA)
Voltage - Off State 220V
Series -
Current - Peak Pulse (8/20µs) 220 A
Package / Case DO-214AA, SMB
Voltage - On State 3 V
Mfr Bourns Inc.
Capacitance 83pF
Number of Elements 1
Voltage - Breakover 290V