TISP5110H3BJR
Bourns Inc.
Produkt-Nr.:
TISP5110H3BJR
Paket:
SMB (DO-214AA)
Beschreibung:
THYRISTOR 80V 300A DO214AA
Benutzer handbuch
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 100 A
Current - Hold (Ih) 150 mA
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package SMB (DO-214AA)
Voltage - Off State 80V
Series -
Current - Peak Pulse (8/20µs) 300 A
Package / Case DO-214AA, SMB
Voltage - On State 3 V
Mfr Bourns Inc.
Capacitance 240pF
Number of Elements 1
Voltage - Breakover 110V