TL100024
TDK-Lambda Americas Inc
Produkt-Nr.:
TL100024
Beschreibung:
AC/DC CONVERTER 24V 1000W
Benutzer handbuch
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -40°C ~ 75°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Minimum Load Required -
Approval Agency CE
Voltage - Output 1 24V
Mounting Type Rack Mount
Size / Dimension 11.12" L x 3.41" W x 3.45" H (282.4mm x 86.6mm x 87.6mm)
Product Status Obsolete
Number of Outputs 1
Current - Output 1 40 A
Series TL (1000W)
Power (Watts) 1000W
Type Front End
Efficiency 92%
Mfr TDK-Lambda Americas Inc
Package Bulk
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC