TLR2HWDTE3L00F75
KOA Speer Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
TLR2HWDTE3L00F75
Paket:
2010
Beschreibung:
RES 3M OHM 1% 2W 2010
Auf Lager : 18867
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 170°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) 0.032" (0.80mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Temperature Coefficient ±75ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2010
Ratings AEC-Q200
Resistance 3 mOhms
Series TLR
Power (Watts) 2W