TMC010300R0FE02
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
TMC010300R0FE02
Hersteller:
Vishay Dale
Beschreibung:
RES CHAS MNT 300 OHM 1% 12.5W
Auf Lager : 10
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 250°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 0.405" (10.29mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.750" L x 0.800" W (19.05mm x 20.32mm)
Temperature Coefficient ±20ppm/°C
Product Status Active
Mounting Feature Flanges
Resistance 300 Ohms
Series TMC
Power (Watts) 12.5W