TMOV14R150E
Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
TMOV14R150E
Hersteller:
Littelfuse Inc.
Beschreibung:
VARISTOR 240V 6KA DISC 14MM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 216 V
Capacitance @ Frequency 800 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Varistor Voltage (Typ) 240 V
Varistor Voltage (Max) 264 V
Series TMOV®
Energy 60J
Package / Case Disc 14mm
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 150 V
Features Thermally Protected
Number of Circuits 1
Package Bag
Maximum DC Volts 200 V