TMOV14RP460E
Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
TMOV14RP460E
Hersteller:
Littelfuse Inc.
Beschreibung:
VARISTOR 750V 6KA DISC 14MM
Auf Lager : 1501
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 675 V
Capacitance @ Frequency 220 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 750 V
Varistor Voltage (Max) 825 V
Series TMOV®
Energy 180J
Package / Case Disc 14mm
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 460 V
Features Thermally Protected
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 610 V