TMOV34S251M
Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
TMOV34S251M
Hersteller:
Littelfuse Inc.
Beschreibung:
VARISTOR 390V 40KA SQUARE 34MM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 351 V
Capacitance @ Frequency 5000 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Varistor Voltage (Typ) 390 V
Varistor Voltage (Max) 429 V
Series TMOV® 34S
Energy 490J
Package / Case Square 34mm, Formed Tabs, 3-Lead
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 250 V
Features Thermally Protected
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 330 V