Zuhause / Fixed Inductors / TMPC 0605HV-470MG-D
minImg
TMPC 0605HV-470MG-D
TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Produkt-Nr.:
TMPC 0605HV-470MG-D
Beschreibung:
47 UH SHIELDED MOLDED INDUCTOR S
Auf Lager : 1600
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 2.7A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.197" (5.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.9 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.287" L x 0.260" W (7.30mm x 6.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 330mOhm Max
Inductance 47 µH