Zuhause / Fixed Inductors / TMPV 1265SPV-3R3MN-D
minImg
TMPV 1265SPV-3R3MN-D
TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Produkt-Nr.:
TMPV 1265SPV-3R3MN-D
Beschreibung:
3.3 UH SHIELDED MOLDED INDUCTOR
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 165°C
Current - Saturation (Isat) 24A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.256" (6.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 19 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.535" L x 0.496" W (13.60mm x 12.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 6.8mOhm Max
Inductance 3.3 µH