TMR3FB20L0
Stackpole Electronics Inc
Produkt-Nr.:
TMR3FB20L0
Paket:
Radial Lead
Beschreibung:
RES 0.02 OHM 1% 3W RADIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 275°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.205" Dia x 0.625" L (5.21mm x 15.88mm)
Temperature Coefficient ±40ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Radial Lead
Resistance 20 mOhms
Series TMR
Power (Watts) 3W